New Naruto World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
New Naruto World

Добре дошли в един нов свят на Наруто! ^^
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Крайпътното заведение

Go down 
+5
Mei Terumi
Минато Намиказе
Кисаме Хошигаки
Сакура Харуно
Админ
9 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Админ
Admin
Админ


Брой мнения : 341
Join date : 11.07.2013

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение EmptyВто Юли 16, 2013 9:01 pm

В гората нямаше само дървета и храсти. Дълбоко в нея се намираше едно малко заведение, което можеше да се забележи по винаги пушещия комин, издаващ дестинацията на заведението. В кръчмата идваха хора от всички села.
Върнете се в началото Go down
https://newnarutoworld.bulgarianforum.net
Сакура Харуно
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Сакура Харуно


Брой мнения : 315
Join date : 11.07.2013
Местожителство : Курило :РРР

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение EmptyСря Юли 17, 2013 8:14 pm

Сакура и Минато вървяха дълго време из гората, докато не се натъкнаха на едно уютно местенце. Влязоха вътре и се огледаха.
Върнете се в началото Go down
Кисаме Хошигаки
Генин/Кири
Генин/Кири
Кисаме Хошигаки


Брой мнения : 108
Join date : 11.07.2013

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение EmptyСря Юли 17, 2013 8:17 pm

Днес Кисаме реши да поразпусне малко. Тъй като днес отвориха новата кръчма, която предлагаше доста пиячка, момчето заинтригувано реши да я посети. Кръчмата бе на идеално място, така нинджи от други села имаха възможност да се запознаят. Младежът на това се и надяваше. Когато стигна там Кисаме погледна към големия надпис ,, Крайпътната кръчма'', който бе закачен на сградата. Той без да му мисли много влезе вътре, повдигна леко банданата си и се огледа.
- Бива си го местенцето! - мислеше си той. Седна на една от масите и зачака келнера.
Върнете се в началото Go down
Минато Намиказе
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Минато Намиказе


Брой мнения : 392
Join date : 11.07.2013

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение EmptyСря Юли 17, 2013 8:29 pm

Сакура и Минато влязоха в заведението и си харесаха маса,след което дойде момичето което явно обслужваше.Минато се зачуди какво да пие и видя,че всички останали пият алкохол и хапват някакво мезе."Ммм ще се престраша .. " помисли си той и поръча една бутилка саке и за ядене щеше да изчака Сакура да избере.
Върнете се в началото Go down
Кисаме Хошигаки
Генин/Кири
Генин/Кири
Кисаме Хошигаки


Брой мнения : 108
Join date : 11.07.2013

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение EmptyСря Юли 17, 2013 8:36 pm

Момчето не чакаше дълго и след няколко минутки се чу глас близо до него ,, Какво ще желаете?''. Той бързо си завъртя главата наляво и видя едно красиво момиче с чантичка на кръста. Кисаме леко се бе захласнал, но след няколко секунди той отговори:
- Една бутилка ябълково вино моля. - сервитьорката кимна с глава и се върна обратно. След това момчето се размърда малко и се зачуди:
- Вино!? Та аз никога не съм си поръчвал вино. Какъв съм глупак.
Чернокоското много рядко пиеше вино, но явно не се бе осъзнал какво приказва от външния вид на момичето. След това той изпуфтя и облегна главата си върху дясната ръка.
Върнете се в началото Go down
Минато Намиказе
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Минато Намиказе


Брой мнения : 392
Join date : 11.07.2013

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение EmptyСря Юли 17, 2013 8:43 pm

Не след дълго поръчана бутилка саке беше донесена с две чаши,а Минато все още се притесняваше,че ако се напие ще направи някоя простотия.Той си пое въздух дълбоко и издиша .."Добре няма нищо да стане .. от една чаша .. нищо,че аз поръчах цяла бутилка .. " помисли си той и посегна към шишето.Той наля в неговата чаша,а след това в чашата на розовокоската и се загледа към другите маси.
Върнете се в началото Go down
Сакура Харуно
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Сакура Харуно


Брой мнения : 315
Join date : 11.07.2013
Местожителство : Курило :РРР

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение EmptyСря Юли 17, 2013 9:36 pm

Сакура погледна към Минато. Ръката му някак трепереше, сякаш го беше страх да не се напие, може би? Засмя се леко и реши да вложи малко хумор:
- Спокойно, ако се напиеш, няма да е преди мен! - накрая отпи малка глътка от чашата си и също се загледа в масите
Върнете се в началото Go down
Минато Намиказе
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Минато Намиказе


Брой мнения : 392
Join date : 11.07.2013

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение EmptyСря Юли 17, 2013 9:41 pm

Минато се засмя и веднага,след това отпи от чашата си.
-Няма да можеш да ме носиш .. -каза той и се засмя.
Върнете се в началото Go down
Сакура Харуно
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Сакура Харуно


Брой мнения : 315
Join date : 11.07.2013
Местожителство : Курило :РРР

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение EmptyСря Юли 17, 2013 9:43 pm

- Прав си!
Розовокосата се изкикоти веднага след него. Реши да не си отпива от чашата през всяко изречение, за да не се напие, защото тя се напива наистина бързо.
Върнете се в началото Go down
Минато Намиказе
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Минато Намиказе


Брой мнения : 392
Join date : 11.07.2013

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение EmptyСря Юли 17, 2013 9:54 pm

'Какво пък толкова една чаша .. на екс нищо няма да стане .. "помисли си Минато и надигна чашата си като я изпи цялата,след което си сипа още една.
-Леле .. от кога не съм пил .. -каза той.
Върнете се в началото Go down
Сакура Харуно
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Сакура Харуно


Брой мнения : 315
Join date : 11.07.2013
Местожителство : Курило :РРР

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение EmptyСря Юли 17, 2013 10:02 pm

Сакура вдигна рамене. И тя обичаше да пие и нямаше нищо против.
- Ами... пий тогава! - засмя се тя и накрая отпи
Върнете се в началото Go down
Минато Намиказе
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Минато Намиказе


Брой мнения : 392
Join date : 11.07.2013

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение EmptyСря Юли 17, 2013 10:04 pm

"Какво толкова може да стане освен да припадна или заспя .. " помисли си Минато и изпи цялата чаша като отново си сипа нова.
Върнете се в началото Go down
Сакура Харуно
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Сакура Харуно


Брой мнения : 315
Join date : 11.07.2013
Местожителство : Курило :РРР

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение EmptyСря Юли 17, 2013 10:06 pm

Когато видя, че Минато се отпусна реши и тя да го направи, но при по-рязката глъдка, която тя направи изведнъж й се зави свят и прехапа долната си устна.
- Леле.. отдавна не съм пила.. мисля да поспра. - Сакура се засмя и продължи да си приказва с русокосия
Върнете се в началото Go down
Минато Намиказе
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Минато Намиказе


Брой мнения : 392
Join date : 11.07.2013

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение EmptyСря Юли 17, 2013 10:09 pm

Минато погледна момичето и се засмя.
-Бузите ти леко се зачервиха .. -каза той и отново се засмя като сложи едната си ръка на бузата й и я погали.
Върнете се в началото Go down
Сакура Харуно
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Сакура Харуно


Брой мнения : 315
Join date : 11.07.2013
Местожителство : Курило :РРР

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение EmptyСря Юли 17, 2013 10:14 pm

Сакура се облегна и погледна Минато с крайчеца на окото си като се засмя.
- Спирам с пиенето тогава!
Но всъщност тя си мислеше: "О, супер! Сега както съм се зачервила ще се чуди косата ли е или лицето ми ... -.-"
Върнете се в началото Go down
Минато Намиказе
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Минато Намиказе


Брой мнения : 392
Join date : 11.07.2013

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение EmptyСря Юли 17, 2013 10:17 pm

Минато отново отпи от чашата си и пак се засмя.
-Спокойно не си толкова червена колкото аз бях като те видях по хавлия ..-каза той и отново отпи от чашата си
Върнете се в началото Go down
Сакура Харуно
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Сакура Харуно


Брой мнения : 315
Join date : 11.07.2013
Местожителство : Курило :РРР

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение EmptyСря Юли 17, 2013 10:22 pm

Сакура се почувства... сдухана. Не знаеше какво да каже и просто мълчеше, докато се усмихваше срамежливо.
Тя си представи как изглеждаше отстрани сега и момента с хавлията. Наистина й се стори смешно и се изкикоти.
Върнете се в началото Go down
Минато Намиказе
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Минато Намиказе


Брой мнения : 392
Join date : 11.07.2013

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение EmptyСря Юли 17, 2013 10:26 pm

-Ей .. извинявай,ако съм те засегнал .. не изглеждаше зле .. изглеждаше секси .."Какво трябва да спра да пия .. " ъъъ добре .. да добре изглеждаше .. -каза той и леко се притесни.
Върнете се в началото Go down
Сакура Харуно
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Сакура Харуно


Брой мнения : 315
Join date : 11.07.2013
Местожителство : Курило :РРР

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение EmptyСря Юли 17, 2013 10:30 pm

Сакура се изчерви още повече. Усети, че срамежливата й личност се поддава, но тя не си го позволи. Извъртя глава настрани, но усмивката й все още си седеше:
- Хм, благодаря...
Върнете се в началото Go down
Минато Намиказе
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Минато Намиказе


Брой мнения : 392
Join date : 11.07.2013

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение EmptyСря Юли 17, 2013 10:32 pm

"Тъпак .. тъпак ... тъпак .. "повтаряше си на ум Минато и отпи от чашата си.Той не знаеше,след последното си глупаво изказване предпочиташе да не говори.
Върнете се в началото Go down
Сакура Харуно
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Сакура Харуно


Брой мнения : 315
Join date : 11.07.2013
Местожителство : Курило :РРР

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение EmptyСря Юли 17, 2013 10:37 pm

Сакура усети, че Минато спря да говори. Не след дълго се усети защо и реши тя да разцепи тишината:
- Спокойно, всички сме били пияни... дори аз.
Върнете се в началото Go down
Минато Намиказе
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Минато Намиказе


Брой мнения : 392
Join date : 11.07.2013

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение EmptyСря Юли 17, 2013 10:40 pm

Той я погледна и леко се намръщи.
-Да,но не си говорила глупости като мен ..
Върнете се в началото Go down
Сакура Харуно
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Сакура Харуно


Брой мнения : 315
Join date : 11.07.2013
Местожителство : Курило :РРР

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение EmptyСря Юли 17, 2013 10:47 pm

- Всяко момче ще си го помисли ако види момиче по хавлия... - розовокосата се засмя и реши да отпие съвсем малко и то за последно
Върнете се в началото Go down
Минато Намиказе
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Минато Намиказе


Брой мнения : 392
Join date : 11.07.2013

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение EmptyСря Юли 17, 2013 10:49 pm

Минато реши отново да вкара хумор.
-Ами,ако беше някой тюлен със сигурност нямаше да си го помисля .. -каза той и се засмя.
Върнете се в началото Go down
Сакура Харуно
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Сакура Харуно


Брой мнения : 315
Join date : 11.07.2013
Местожителство : Курило :РРР

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение EmptyСря Юли 17, 2013 10:53 pm

Сакура извъртя очи и се засмя. Скоро дори забрави, че горните страни на бузите й леко червенееха. Всъщност, това не беше защото изпи повече алкохол от очакваното.
- Никога не съм се смяла така. - момичето погледна към русия и се усмихна някак топло и заразно
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение Empty

Върнете се в началото Go down
 
Крайпътното заведение
Върнете се в началото 
Страница 1 от 7Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New Naruto World :: RP поле :: Гората-
Идете на: