New Naruto World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
New Naruto World

Добре дошли в един нов свят на Наруто! ^^
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Къщата на Мадара

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Ино Яманака
Генин/Суна
Генин/Суна
Ино Яманака


Брой мнения : 122
Join date : 15.07.2013
Age : 26
Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Къщата на Мадара - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мадара   Къщата на Мадара - Page 2 EmptyПет Юли 19, 2013 11:14 am

-Ако аз се напия има три варианта. Или ще ти направя стриптийз или ще ми стане парти настроение или ще заспя. - определено и двамата се бяха поотпуснали.
"Да живее сакето" - помисли си Ино и отново отпи.
Върнете се в началото Go down
Madara Uchiha
Генин/Суна
Генин/Суна
Madara Uchiha


Брой мнения : 245
Join date : 15.07.2013

Къщата на Мадара - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мадара   Къщата на Мадара - Page 2 EmptyПет Юли 19, 2013 11:23 am

Мадара сипа наново в чашите.
-Та, кажи ми нещо за себе си.
Върнете се в началото Go down
Ино Яманака
Генин/Суна
Генин/Суна
Ино Яманака


Брой мнения : 122
Join date : 15.07.2013
Age : 26
Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Къщата на Мадара - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мадара   Къщата на Мадара - Page 2 EmptyПет Юли 19, 2013 11:25 am

Ино се замисли.
-Ами питай каквото искаш да знаеш. Всичко ще ти кажа. - засмя се и за пореден път отпи съвсем малка глътка.
Върнете се в началото Go down
Madara Uchiha
Генин/Суна
Генин/Суна
Madara Uchiha


Брой мнения : 245
Join date : 15.07.2013

Къщата на Мадара - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мадара   Къщата на Мадара - Page 2 EmptyПет Юли 19, 2013 11:28 am

-Например...Какво харесваш, какво не?-попита я той и леко се доближи към нея несъзнателно.
Върнете се в началото Go down
Ино Яманака
Генин/Суна
Генин/Суна
Ино Яманака


Брой мнения : 122
Join date : 15.07.2013
Age : 26
Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Къщата на Мадара - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мадара   Къщата на Мадара - Page 2 EmptyПет Юли 19, 2013 11:38 am

-Ами... Харесвам филми на ужасите, котки, цветя, лилавото, чери доматите, шоколадовия пудинг... много неща. - засмя се щом осъзна, че говори толкова много.
-Не харесвам... Всъщност не знам. - беше и по-трудно да изброява какво харесва, отколкото това което не харесва.
-Ами ти? - попита и отново отпи.
Върнете се в началото Go down
Madara Uchiha
Генин/Суна
Генин/Суна
Madara Uchiha


Брой мнения : 245
Join date : 15.07.2013

Къщата на Мадара - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мадара   Къщата на Мадара - Page 2 EmptyПет Юли 19, 2013 11:45 am

-Мразя страшно много неща.Харесвам джутсута, очни техники, генджутсу, оръжия, филми на ужасите, качественото саке и теб!
Изведнъж се усети какво беше и си прехапа езика, отклонявайки поглед към ''виновната'' чаша.
Върнете се в началото Go down
Ино Яманака
Генин/Суна
Генин/Суна
Ино Яманака


Брой мнения : 122
Join date : 15.07.2013
Age : 26
Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Къщата на Мадара - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мадара   Къщата на Мадара - Page 2 EmptyПет Юли 19, 2013 11:51 am

Ино леко се изчерви и извърна поглед към филма, който си вървеше необезпокояван от никого.
-Е, ами... и аз те харесвам надявам се не само, заради сакето. - все така гледаше филма, а бузите и бяха леко порозовели придавайки на светлата и кожа приятен, нежен цвят.
-Сакето си казва думата а? - засмя се и загледа чашката си.
-Ти си Учиха нали. Какво правиш в Суна? - попита. Знаеше, че клана Учиха бе от Коноха, но Мадара очевидно живееше тук. Само се надяваше да не задава прекалено личен въпрос.
Върнете се в началото Go down
Madara Uchiha
Генин/Суна
Генин/Суна
Madara Uchiha


Брой мнения : 245
Join date : 15.07.2013

Къщата на Мадара - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мадара   Къщата на Мадара - Page 2 EmptyПет Юли 19, 2013 11:59 am

Мадара я погледна и се усмихна.
-Всъщност и аз не знам какво правя тук.Би трябвало да съм в Коноха, но не мога да отида там, защото ще стане лошо.Дори не знам кои са истинските ми родители, та аз не знам нищо за клана.Само са ми казвали, че съм от тях.
Виж, като съм бил много малък е имало някакви разправии между Учиха и едно от малките села.Имало е заложници и от двете страни, та просто се случи така, че аз да съм отделен.Живях до тинейджърските си години при едни хора, които смятах за моето истинско семейство.Имах дори двама братя.По някаква причина ''баща'' ми се държеше винаги отвратително с мен.Повтаряше ми, че нямал търпение да ме разкара.Аз поизбягах малко и няколко години бях шпионин.Всъщност приключих с тези неща преди няколко месеца.Та аз допреди две години дори не знаех, че съм Учиха.Сега, когато знам от кой клан съм, разбирам защо всички връстници, както и възрастни там се страхуваха и страняха от мен.Най-добре да спра да говоря, отегчавам!-засмя се Мадара.
Върнете се в началото Go down
Ино Яманака
Генин/Суна
Генин/Суна
Ино Яманака


Брой мнения : 122
Join date : 15.07.2013
Age : 26
Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Къщата на Мадара - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мадара   Къщата на Мадара - Page 2 EmptyПет Юли 19, 2013 12:05 pm

Ино кимна и леко сви устни.
-Съжалявам. Че е станало така. Но ако не беше станало сигурно сега нямаше да седим тук. - усмихна се леко.
-Аз съм от тук. Майка ми почина преди седем години. Всъщност беше убита. Живея сама. Всъщност с татко, но той почти през цялото време е на мисии, тъй че... - също разказа и млъкна.
Върнете се в началото Go down
Madara Uchiha
Генин/Суна
Генин/Суна
Madara Uchiha


Брой мнения : 245
Join date : 15.07.2013

Къщата на Мадара - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мадара   Къщата на Мадара - Page 2 EmptyПет Юли 19, 2013 12:07 pm

-Съжалявам за майка ти, Ино.-каза Мадара и посърна малко.
Върнете се в началото Go down
Ино Яманака
Генин/Суна
Генин/Суна
Ино Яманака


Брой мнения : 122
Join date : 15.07.2013
Age : 26
Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Къщата на Мадара - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мадара   Къщата на Мадара - Page 2 EmptyПет Юли 19, 2013 12:11 pm

-Ами всъщност не ми е мъчно за нея. Тя се държеше по такъв начин с мен, че сега изобщо не ми липсва... Но начина по който умря... никой не го заслужава. - сви рамене и го погледна.
-Стига с тези тъжни неща. Още малко и взаимно ще си подаваме кърпички. - засмя се и отпи от сакето.
-Каква музика слушаш?
Върнете се в началото Go down
Madara Uchiha
Генин/Суна
Генин/Суна
Madara Uchiha


Брой мнения : 245
Join date : 15.07.2013

Къщата на Мадара - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мадара   Къщата на Мадара - Page 2 EmptyПет Юли 19, 2013 12:14 pm

-Всякаква.Всъщност нямам много време да слушам музика край работите с този Шаринган.-изведнъж той млъкна стреснато от това, което беше казал.
Върнете се в началото Go down
Ино Яманака
Генин/Суна
Генин/Суна
Ино Яманака


Брой мнения : 122
Join date : 15.07.2013
Age : 26
Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Къщата на Мадара - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мадара   Къщата на Мадара - Page 2 EmptyПет Юли 19, 2013 12:18 pm

-О, вече имаш шаринган? - любопитно попита блондинката. Информацията за бякугана, риненгана и шарингана бе достигнала и нея самата.
Върнете се в началото Go down
Madara Uchiha
Генин/Суна
Генин/Суна
Madara Uchiha


Брой мнения : 245
Join date : 15.07.2013

Къщата на Мадара - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мадара   Къщата на Мадара - Page 2 EmptyПет Юли 19, 2013 12:22 pm

-Все още не, но скоро ще го пробудя.-усмихна се Мадара.
Върнете се в началото Go down
Ино Яманака
Генин/Суна
Генин/Суна
Ино Яманака


Брой мнения : 122
Join date : 15.07.2013
Age : 26
Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Къщата на Мадара - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мадара   Къщата на Мадара - Page 2 EmptyПет Юли 19, 2013 1:10 pm

-Ами успех тогава. - усмихна се Ино. Отново върна погледа си на филма. Някаква жена тичаше по улицата, но момичето не и обърна особено внимание.
-Знаеш ли, всички се страхуват от Учиха, но ти не ми изглеждаш чак толкова страшен.
Върнете се в началото Go down
Madara Uchiha
Генин/Суна
Генин/Суна
Madara Uchiha


Брой мнения : 245
Join date : 15.07.2013

Къщата на Мадара - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мадара   Къщата на Мадара - Page 2 EmptyПет Юли 19, 2013 1:32 pm

Мадара започна да се смее.
-Може би не ме познаваш толкова добре, че си мислиш така.
Той я погледна в очите.
-Имаш хубави очи.Като морето са.
Върнете се в началото Go down
Ино Яманака
Генин/Суна
Генин/Суна
Ино Яманака


Брой мнения : 122
Join date : 15.07.2013
Age : 26
Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Къщата на Мадара - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мадара   Къщата на Мадара - Page 2 EmptyПет Юли 19, 2013 1:35 pm

-Е, не ми се развика, не ме нападна, не ме обиди... Мисля, че изобщо не си лош. - засмя се, сетне се изчерви от комплимента.
-Благодаря. - чувстваше се малко неловко. Погледна към прозореца в опит да види дали бурията не е отминала.
Върнете се в началото Go down
Madara Uchiha
Генин/Суна
Генин/Суна
Madara Uchiha


Брой мнения : 245
Join date : 15.07.2013

Къщата на Мадара - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мадара   Къщата на Мадара - Page 2 EmptyПет Юли 19, 2013 1:37 pm

''-Ти си много интересно момиче.За първи път срещам човек като теб.''-мислеше си той, усмихвайки се на красивото й лице.
-Повярвай, не съм от най-добрите хора на света.Имам и доста черна част от миналото си.
Върнете се в началото Go down
Ино Яманака
Генин/Суна
Генин/Суна
Ино Яманака


Брой мнения : 122
Join date : 15.07.2013
Age : 26
Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Къщата на Мадара - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мадара   Къщата на Мадара - Page 2 EmptyПет Юли 19, 2013 1:50 pm

Ино го погледна от ново и отново му се усмихна.
-Повечето хора имат, но това не значи, че всички те са лоши или страшни. Просто са хора. Всеки прави грешки. - мда, сакето определено никога не и бе влияло толкова... мъдро (;дд)
-Мразя пясъчните бурии. Всичко става в пясък. - което естествено си бе нормално и незабележимо в предвид, че живееха в пустинята.
Върнете се в началото Go down
Madara Uchiha
Генин/Суна
Генин/Суна
Madara Uchiha


Брой мнения : 245
Join date : 15.07.2013

Къщата на Мадара - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мадара   Къщата на Мадара - Page 2 EmptyПет Юли 19, 2013 1:53 pm

-Но аз наистина не съм чак толкова добър.Все пак си оставам Учиха, имам манталитета им.
Мадара погледна към прозореца.
-Обаче сам се изненадвам, че се държа така.По принцип игнорирам хората.Влияеш ми добре.
Той доближи още повече лицето си.Бяха на един дъх разстояние.
Върнете се в началото Go down
Ино Яманака
Генин/Суна
Генин/Суна
Ино Яманака


Брой мнения : 122
Join date : 15.07.2013
Age : 26
Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Къщата на Мадара - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мадара   Къщата на Мадара - Page 2 EmptyПет Юли 19, 2013 1:58 pm

-Ще ми се да можех да те убедя, че не си лош, но си прекалено голям инат. - Ино отново се засмя.
-Ами предполагам за добро. - усмихна се и леко порозовя когато лицето на Мадара се озова на един дъх разстояние от нейното.
"Е, какво пък." - каза си на ум и премахна всякакво разстояние между тях докосвайки устните му със своите.
Върнете се в началото Go down
Madara Uchiha
Генин/Суна
Генин/Суна
Madara Uchiha


Брой мнения : 245
Join date : 15.07.2013

Къщата на Мадара - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мадара   Къщата на Мадара - Page 2 EmptyПет Юли 19, 2013 2:00 pm

Сърцето на Мадара заби за първи път по този начин.Той притегли Ино в прегръдка и я целуна със страст.
Върнете се в началото Go down
Ино Яманака
Генин/Суна
Генин/Суна
Ино Яманака


Брой мнения : 122
Join date : 15.07.2013
Age : 26
Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Къщата на Мадара - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мадара   Къщата на Мадара - Page 2 EmptyПет Юли 19, 2013 2:07 pm

Ино чувстваше, че сърцето ще изскочи от гърдите и. Зачуди се дали Мадара го чуваше как бие защото тя чувстваше ударите на сърцето си оглушителни. За първи път се чувстваше така. Обви ръце около момчето и двамата продължиха с целувките. След миг Ино се отдръпна стреснато назад.
-Аз... съжалявам. Не трябваше да го правя. Съжалявам... - започна момичето.
Върнете се в началото Go down
Madara Uchiha
Генин/Суна
Генин/Суна
Madara Uchiha


Брой мнения : 245
Join date : 15.07.2013

Къщата на Мадара - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мадара   Къщата на Мадара - Page 2 EmptyПет Юли 19, 2013 2:08 pm

-Всъщност аз съжалявам, обещах ти да не правя глупости, но не се сдържах!-опита се да я успокои Мадара.
-Като изключим, че беше хубаво.-прошепна си тихичко.
Върнете се в началото Go down
Ино Яманака
Генин/Суна
Генин/Суна
Ино Яманака


Брой мнения : 122
Join date : 15.07.2013
Age : 26
Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Къщата на Мадара - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мадара   Къщата на Мадара - Page 2 EmptyПет Юли 19, 2013 2:11 pm

-Всъщност аз бях виновна. - запротестира Ино. Чу обаче тихите му думи и се засмя.
-Да, без съмнение беше доста хубаво.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Мадара - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мадара   Къщата на Мадара - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Мадара
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Мадара Учиха
» Къщата на Темари
» Къщата на Цунаде
» Къщата на Сакура
» Къщата на Мей Теруми

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New Naruto World :: Играта :: Селото скрито в пясъка ( Сунагакуре ) :: Къщите на Суна-
Идете на: