New Naruto World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
New Naruto World

Добре дошли в един нов свят на Наруто! ^^
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Езерото на гората

Go down 
+5
Mei Terumi
Кисаме Хошигаки
Сакура Харуно
Минато Намиказе
Админ
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Минато Намиказе
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Минато Намиказе


Брой мнения : 392
Join date : 11.07.2013

Езерото на гората - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на гората   Езерото на гората - Page 4 EmptyСря Авг 21, 2013 3:06 pm

-Мерси! И на теб ти желая успех.-каза русокоското с усмивка.
Върнете се в началото Go down
Madara Uchiha
Генин/Суна
Генин/Суна
Madara Uchiha


Брой мнения : 245
Join date : 15.07.2013

Езерото на гората - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на гората   Езерото на гората - Page 4 EmptyСря Авг 21, 2013 3:19 pm

-Благодаря!
Мадара му се усмихна малко по-широко.
-Райтон труден елемент ли е?
Върнете се в началото Go down
Минато Намиказе
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Минато Намиказе


Брой мнения : 392
Join date : 11.07.2013

Езерото на гората - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на гората   Езерото на гората - Page 4 EmptyСря Авг 21, 2013 3:49 pm

-Не .. много,но свиква се -каза Минато и се засмя.
-Ами Катон .. ?
Върнете се в началото Go down
Madara Uchiha
Генин/Суна
Генин/Суна
Madara Uchiha


Брой мнения : 245
Join date : 15.07.2013

Езерото на гората - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на гората   Езерото на гората - Page 4 EmptyСря Авг 21, 2013 3:50 pm

-Малко ти изгарят ръцете, но не усещаш нищо, ако ти е основен елемент.
Той показа ръцете си на Минато и се засмя.
Върнете се в началото Go down
Минато Намиказе
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Минато Намиказе


Брой мнения : 392
Join date : 11.07.2013

Езерото на гората - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на гората   Езерото на гората - Page 4 EmptyСря Авг 21, 2013 3:51 pm

Минато също се засмя по чернокосия.
Върнете се в началото Go down
Madara Uchiha
Генин/Суна
Генин/Суна
Madara Uchiha


Брой мнения : 245
Join date : 15.07.2013

Езерото на гората - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на гората   Езерото на гората - Page 4 EmptyСря Авг 21, 2013 8:07 pm

-Имаш ли жена в живота?-попита Учиха и му стана смешно от собствения му въпрос.
Върнете се в началото Go down
Минато Намиказе
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Минато Намиказе


Брой мнения : 392
Join date : 11.07.2013

Езерото на гората - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на гората   Езерото на гората - Page 4 EmptyСря Авг 21, 2013 8:16 pm

Когато Мадара зададе този въпрос .. в съзнанието на Минато веднага изплува образа на Сакура.Момчето се засмя и погледна чернокосия.
-Да .. може да се каже,че имам.Ами ти ? -контрира русокосия.
Върнете се в началото Go down
Madara Uchiha
Генин/Суна
Генин/Суна
Madara Uchiha


Брой мнения : 245
Join date : 15.07.2013

Езерото на гората - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на гората   Езерото на гората - Page 4 EmptyСря Авг 21, 2013 8:18 pm

-Мисля, че да.Толкова ми е непознато това...нещо...чувство...Свикнал съм само на-Мадара замалко щеше да издаде нещо, но спря и замлъкна.
Върнете се в началото Go down
Минато Намиказе
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Минато Намиказе


Брой мнения : 392
Join date : 11.07.2013

Езерото на гората - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на гората   Езерото на гората - Page 4 EmptyСря Авг 21, 2013 8:31 pm

Минато мислеше да разбере какво щеше да каже чернокосия,но реши,че щом е замълчал има причина и просто се усмихна.
-Е .. ще опознаем всякакви чувства има време ..
Върнете се в началото Go down
Madara Uchiha
Генин/Суна
Генин/Суна
Madara Uchiha


Брой мнения : 245
Join date : 15.07.2013

Езерото на гората - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на гората   Езерото на гората - Page 4 EmptyСря Авг 21, 2013 8:36 pm

Мадара имаше усещане, че може да му се довери.
-Минато...убивал ли си човек?
Върнете се в началото Go down
Минато Намиказе
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Минато Намиказе


Брой мнения : 392
Join date : 11.07.2013

Езерото на гората - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на гората   Езерото на гората - Page 4 EmptyСря Авг 21, 2013 8:53 pm

Минато го погледна странно.
-Не .. още -каза той и леко се засмя.
-Защо ? ..
Върнете се в началото Go down
Madara Uchiha
Генин/Суна
Генин/Суна
Madara Uchiha


Брой мнения : 245
Join date : 15.07.2013

Езерото на гората - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на гората   Езерото на гората - Page 4 EmptyЧет Авг 22, 2013 9:27 am

-Няма значение.
Умълча се за пет минути.
-Е, аз ще тръгвам.Беше ми много приятно.Надявам се да се видим пак при хубави обстоятелства, а не при мисия!
Усмихна се и изчезна, оставяйки Минато сам.
Върнете се в началото Go down
Минато Намиказе
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Минато Намиказе


Брой мнения : 392
Join date : 11.07.2013

Езерото на гората - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на гората   Езерото на гората - Page 4 EmptyЧет Авг 22, 2013 9:27 am

Минато се усмихна чернокосия и си тръгна.
Върнете се в началото Go down
Забуза Момочи
Генин/Кумо
Генин/Кумо
Забуза Момочи


Брой мнения : 18
Join date : 28.09.2013

Езерото на гората - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на гората   Езерото на гората - Page 4 EmptyПет Окт 04, 2013 8:42 pm

Получих мисия от Райкагето да разведа кучетата на специален човек в гората. Аз реших да ги разведа до езерото, да си попийнат вода. Шуши, Муши и Гуши са трите кученца който трябваше да разведа. Заведох ги до езерото, а едното куче залая недоволно. Аз си помислих, че те си мислят, че аз си мисля, че те си мислят, че ще ги къпя. Едва ги издърпах до езерото и ги успокойх с думите.
- Спокойно кученца, доведох ви тук да си пийнете вода и да се изпикаете на воля. - Те ме погледнаха доволно и започнаха да пият вода сякаш не са пили от дни... Аз се зачудих как така толкова важен, специален и богат чичка няма да си напои кутретата. После Шуши започна да се дърпа, а аз започнах да го дърпам към мен, но каишката се скъса и той започна да бяга, а аз, газ след него и започнах да му викам.
- Шуши недей миличък, върни се, АЗ ТЕ ОБИЧАХ, МИСЛЕХ ЧЕ МЕЖДУ НАС МОЖЕ ДА ИМА НЕЩО ПОВЕЧЕ. (обичам животни) Той спря, а аз се спънах, той ми се изсмя. Забеляза се, мазната му усмивка която се изниза по муцуната му. Аз, ядосан, кален, започнах да го гоня и тъкмо да го догоня малко, и се хлъзгам някак и той успява да ми избяга.
Накрая успях да го хвана, докато той пикаеше върху едно дърво.
-Лошо куче. - Скарах му се аз.
"Погледна ме виновно" - аз му се извиних.
- Извинявай, но повече недей да бягаш така.
И тръгнах към офиса на Райкагето отново да ги върна защото беше три и половина, а аз тряба да ги върна максимално до четири, а времето ми беше предостатъчно, защото гората беше близо до града.
Върнете се в началото Go down
Темари Субакуно
Генин/Кири
Генин/Кири
Темари Субакуно


Брой мнения : 32
Join date : 20.08.2013
Age : 25
Местожителство : ловеч

Езерото на гората - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на гората   Езерото на гората - Page 4 EmptyНед Окт 13, 2013 6:44 pm

Първата ми мисия.Не беше нищо трудно.Трябваше да намеря една котка в близост до езерото в гората.
Още пред сградата на Мизукагето ме чакаше собственика на животинката с всички неща, които трябваше да знам за нея.Казваше се Панама(котката се казва Панама).Бяла с черно носле, черни ушички и черни лапи.Има сиво-сини очи и много буен характер.
-Така.-спрях се до един камък.-Според координатите, които са ми зададени за мисията, котето трябва да е тук някъде.-огледах обширното пространство запълнено с вода пред мен.
Езерото беше извън селото, затова носех със себе си и ветрилото.Знае ли се?Крачех бавно из околността и слушах съсредоточено всеки звук и забелязвах всяко трептение дори на най-малкото листенце.
След двучасово бродене като дух се спрях до камъка до който спрях и първия път.Покатерих се по него и седнах облягайки се на дървото до него.На 4-5 метра пред мен имаше храстче, което започна да се мърда, сякаш тревожно.За стотни от секундата се изправих и хванах долната част на висящото на гърба ми ветрило, готова за бой.Приближих се тихо до храста.Когато скъсих разстоянието на 2 метра от него изскочи мисията ми.Щом ме видя, Панама изсъска и моментално побягна в обратната посока.Секунда по-късно вече я преследвах.След дългия спринт който ударих започнах да се уморявам, а следователно и да изоставам.Спрях на едно място и погледнах небето.Слънцето започваше да привършва, а аз още не бях готова с мисията.Замислих се.Сама никога нямаше да я хвана.Сега имах нужда от помощ.Застанах в удобна за мен позиция и кръстосах пръсти.
-Буншин но Джутсу.
До мен се появиха три мои копия.Огледах ги доволна от резултата и започнах да им обяснявам.
-Вие двете -посочих двете копия.- ще наблюдавате от въздуха или по просто казано ще сте на дърветата.Ние с нея -посочих стоящия до мен клонинг.- ще търсим от долу.
Те само кимнаха и след дадения от мен знак всички заехме позицията си.Следващите два часа бяха мъчителни за мен.Започнах да се уморявам, но всичката умора изведнъж се изпари, когато чух думите които за миг ми се сториха като мечта.
-Ето я!-провикна се едното копие от дървото над главата ми.Посочи пространството на 10 метра от мен.Всички скочихме в опит да хванем миещото се в момента коте.
В крайна сметка след велико мяукане, пищене и драскане бях заловила непокорния беглец.През целия път се опитваше да избяга отново и мяукаше недоволно.Хубавото в края на деня беше, че мъника ще отиде при стопанина си, а аз ще се промия и ще си почина.
Върнете се в началото Go down
Moderator
Admin
Moderator


Брой мнения : 242
Join date : 15.08.2013
Местожителство : Селото скрито в Чорбата.

Езерото на гората - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на гората   Езерото на гората - Page 4 EmptyНед Ное 03, 2013 9:43 am

/мисия-успешна/
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Езерото на гората - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на гората   Езерото на гората - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Езерото на гората
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Поляните на гората
» Тъмната част на гората
» Скритите места на гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New Naruto World :: RP поле :: Гората-
Идете на: