New Naruto World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
New Naruto World

Добре дошли в един нов свят на Наруто! ^^
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Тренировъчната площадка

Go down 
+2
Mei Terumi
Админ
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Темари Субакуно
Генин/Кири
Генин/Кири
Темари Субакуно


Брой мнения : 32
Join date : 20.08.2013
Age : 25
Местожителство : ловеч

Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyНед Сеп 29, 2013 11:37 am

Поех хартийката и я огледах.
Започнах да осмислям думите му.Да не допускам Фуутон до листчето.Това няма да е лесно.
Държах листчето между показалеца и средния.Затворих очи.
Започнах да усещам някакъв поток на чакра, но изведнъж той бе заменен от Фуутон.Веднага спрях потока.
Опитах отново но този път се стараех наистина много защото не исках да се проваля.
"-Ами ако не успея?Ако се проваля?"-неприятни мисли започнаха да нахлуват в главата ми.
Ядосах се от това че се обезкуражавам и започнах със всичка сила да задържам Фуутона си.
Изведнъж усетих как през дясната ми ръка, където беше хартийката преминава непозната за тялото ми чакра.Започнах да се притеснявам и зачаках резултата.
Върнете се в началото Go down
Moderator
Admin
Moderator


Брой мнения : 242
Join date : 15.08.2013
Местожителство : Селото скрито в Чорбата.

Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyНед Сеп 29, 2013 11:37 am

-Дотон?Браво.
Върнете се в началото Go down
Темари Субакуно
Генин/Кири
Генин/Кири
Темари Субакуно


Брой мнения : 32
Join date : 20.08.2013
Age : 25
Местожителство : ловеч

Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyЧет Окт 03, 2013 4:59 pm

Име: Doton:Doroku Gaeshi      Ранк:C/Ц
Поредния приятен ден.Отново отивах към гората за още една тренировка.Не.Този път имаше разлика.Преди ходех с ветрилото, но сега уча Дотон и то не ми е нужно.Вярно като се замисля не си приличат много с Фуутона и не си пасват, но аз винаги успявам да се справя с предизвикателствата, на които ме подлага света всеки ден.Стигнах до тук и точно сега няма да се предам.
Стигнах прочутата гора и оставих нещата си до един камък.Разходих се в кръга, който дърветата бяха образували.Намерих удобна за техниката ми почва.Трябваше ми мека каквато и беше.Подготвих се и започнах да размишлявам.
За да се идеалния "щит", който да ме предпази от нападението на врага ми, трябва чакрата ми да има определена форма.Колкото повече чакра вкарвам в земната повърхност толкова по-силен и здрав ще е щитът.
-Сега да се залавяме за работа!!-надъхах се.
Започнах да събирам странната на усет и нова чакра в ръцете си.Чувствах се наистина много странно от усета на новата чакра, но скоро щях да свикна.
Съсредоточих се и насочих ръце към земята.При допирът на китките ми с меката почва, единственото което се бе случило беше да потънат надолу в нея.
-Това не трябваше да се случва!-смръщих се, но веднага след това отново се съсредоточих и събрах чакра в ръцете си.Този път се постарах да оформя чакрата си.Подсилих я и запратих дланите си към земята.
Отворих очи и пред мен седеше нещо като стена, но като се изправих се разочаровах.Тя нямаше и един метър.Бутнах я леко с пръст и тя падна на земята.
''-Къде бъркам?''-започнах да крача нервно.Формата се получава и няма как са е тя.Може би контрола на чакрата или пък количеството което прокарвах във почвата.
Чакай малко...почвата!Ами ако почвата е проблема?Ами ако трябва да бъде по-твърда вместо по-мека почва?Взех си нещата и тръгнах по навътре в гората.
След близо триста метра ходене спрях.Опипах почвата.Не.Беше мека.Продължих навътре.Плашех се от горите, но сега това не беше важно.Трябваше да науча техниката.
Спрях се и опипах почвата.
-Тук ще е!-казах решително и закачих нещата си на един наведен от близкото дърво клон.
Започнах уверено да събирам чакра във ръцете си.Усещах как сякаш всеки момент ще изпадне от ръцете ми.Вложих всичката си чакра.Когато вече бях сигурна че съм готова, запратих ръцете си към земята и извиках с всичка сила:
-Doton:Doroku Gaeshi!!
Върнете се в началото Go down
Минато Намиказе
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Минато Намиказе


Брой мнения : 392
Join date : 11.07.2013

Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyЧет Окт 03, 2013 6:11 pm

Момичето доста се трудеше,а това го наблюдаваше един сенсей.Накрая тя успя той реши да отиде до нея и да я поздрави.Той за секунди се появи пред погледа.
-Честито .. успя-каза той и отново изчезна за секунди.
/Одобрена техника/
Върнете се в началото Go down
Темари Субакуно
Генин/Кири
Генин/Кири
Темари Субакуно


Брой мнения : 32
Join date : 20.08.2013
Age : 25
Местожителство : ловеч

Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyВто Ное 05, 2013 2:03 pm

Техника:Doton:Dosekiryu      Ранк:Ц/С

За следващата Дотон техника бях предварително подготвена.
Разхождах се в гората и търсех идеалната почва за техниката.
Тя беше доста странна.Трябваше да се образува свлачище от подземни вещества (или още от калта намираща се под земята).За тази трябваше да вкарам доста голямо количество чакра и то изведнъж, за да може вълната от кал да бъде максимално голяма и разрушителна.
След като намерих идеалното място забих един кунай в дървото зад мен, където по - късно оставих нещата си.
Заех позиция готова за действие.
Направих основен знак и затворих очи.Усетих чакрата преминаваща през тялото ми.Когато я усетих в ръцете си, без капка колебание отворих рязко очи, пуснах ръцете си и вдигайки ги за секунди във въздуха с всичка сила ги забих в земята.Затворих очи, за да ги предпазя от песъчинките.
След няколко секунди когато димът се разсея отворих очи.
-Нищо?!?!-казах с изненада от това което видях пред мен.
Ръцете ми бяха намерили място в пробитата земята.Реших, че ръцете ми ще са по - полезни извън образуваната дупка, затова ги извадих от там.Седнах на земята и се загледах в последиците от опита за успешна техника.
''-Какво правя грешно?''-помислих си и след пет минутна почивка се изправих отново на крака.Този път щях да вложа всичко, което имах, за да се получи.
Ако трябва да съм искрена това е доста уморително, защото техниката изсмуква по - голямата част от от чакрата ми.Имам право на още няколко опита.Само за толкова ми позволява количеството чакра останало в мен.
Съсредоточих се, леко се разкрачих, за да отворя път за ръцете които щяха да минат между краката ми.(хД)Събрах чакра с двете си ръце още преди да съм направила и основния знак.Нямах търпение да науча техниката.Тя беше доста силна и щеше да ми бъде от голяма полза.
Усещах колко много чакра се беше събрала в ръцете ми, но не помръдвах.Може би чаках.Какво?Да чаках.Чаках удобния момент.Ето го и него!
Усетих нещо като изтръпване в краката ми.Явно това е бил момента, защото без да се замисля дори за секунда затворих очи и насочих ръцете си към земята.
-Doton:Dosekiryu!!!
Върнете се в началото Go down
Moderator
Admin
Moderator


Брой мнения : 242
Join date : 15.08.2013
Местожителство : Селото скрито в Чорбата.

Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyНед Ное 10, 2013 8:32 am

/одобрена/
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тренировъчната площадка
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Тренировъчната площадка
» Тренировъчната площадка
» Тренировъчна площадка
» Тренировъчна площадка
» Тренировъчна площадка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New Naruto World :: Играта :: Селото скрито в мъглата ( Киригакуре )-
Идете на: