New Naruto World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
New Naruto World

Добре дошли в един нов свят на Наруто! ^^
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Крайпътното заведение

Go down 
+5
Mei Terumi
Минато Намиказе
Кисаме Хошигаки
Сакура Харуно
Админ
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
АвторСъобщение
Madara Uchiha
Генин/Суна
Генин/Суна
Madara Uchiha


Брой мнения : 245
Join date : 15.07.2013

Крайпътното заведение - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение - Page 7 EmptyПет Сеп 13, 2013 10:34 pm

-Абе...Аз няма да мога се събудя...Много тежко ще е и е най-добре да стигна поне до половината на пустините...Къде се забърках и аз с тази Суна...Много съм странен.
Изхилва се.
Върнете се в началото Go down
Митараши Анко
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Митараши Анко


Брой мнения : 59
Join date : 11.07.2013

Крайпътното заведение - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение - Page 7 EmptyПет Сеп 13, 2013 10:39 pm

Момичето слушаше пиянската им дискусия с усмивка и продължаваше да си сръбва от чашата, която двамата бяха пресушили няколко пъти преди това. Сепна се като чу селата.
-Искам те в Конохаа, в малкия ми апартамент, ше си живеем там тримата с Куро! - обърна се тя към Мадара със полузаспало изражение на малко кученце.
Върнете се в началото Go down
Madara Uchiha
Генин/Суна
Генин/Суна
Madara Uchiha


Брой мнения : 245
Join date : 15.07.2013

Крайпътното заведение - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение - Page 7 EmptyПет Сеп 13, 2013 10:40 pm

-Куро ли?-попита ухилен и мислите му заминаха другаде.
Върнете се в началото Go down
Митараши Анко
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Митараши Анко


Брой мнения : 59
Join date : 11.07.2013

Крайпътното заведение - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение - Page 7 EmptyПет Сеп 13, 2013 10:42 pm

-Мда, един чере, космат и мършав мъник! Ама пък ми е другарче - тя изобщо не се чуваше какво говори.
Върнете се в началото Go down
Madara Uchiha
Генин/Суна
Генин/Суна
Madara Uchiha


Брой мнения : 245
Join date : 15.07.2013

Крайпътното заведение - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение - Page 7 EmptyПет Сеп 13, 2013 10:44 pm

Момчето изпадна в истеричен смях.Накрая се окопити малко.
-Котка или куче?
Върнете се в началото Go down
Митараши Анко
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Митараши Анко


Брой мнения : 59
Join date : 11.07.2013

Крайпътното заведение - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение - Page 7 EmptyПет Сеп 13, 2013 10:46 pm

-Коте! Що се смееш бе, не си ли чувал за момиче с котка на име Куро?! - скастри го тя, но все още гледаше тъжно. Явно я хващаше пиянската депресия. На сутринта щеше жестоко да съжалява.
Върнете се в началото Go down
Madara Uchiha
Генин/Суна
Генин/Суна
Madara Uchiha


Брой мнения : 245
Join date : 15.07.2013

Крайпътното заведение - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение - Page 7 EmptyПет Сеп 13, 2013 10:49 pm

-Ъъ...Гомен.Малко...пиян...човек съм аз.
Отново се засмя, но изведнъж се сети за Ино и изпадна в тежки състояния на депресия.
Върнете се в началото Go down
Митараши Анко
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Митараши Анко


Брой мнения : 59
Join date : 11.07.2013

Крайпътното заведение - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение - Page 7 EmptyПет Сеп 13, 2013 10:56 pm

-Знам! И аз! - и тя се усмихна, но забеляза, че той се натъжи и го потупа по гърба приятелски.
-Ко стана ся! Барман, още едно! - поръча тя и погали косата му нежно или поне доколкото можеше да е нежна в момента.
Върнете се в началото Go down
Madara Uchiha
Генин/Суна
Генин/Суна
Madara Uchiha


Брой мнения : 245
Join date : 15.07.2013

Крайпътното заведение - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение - Page 7 EmptyПет Сеп 13, 2013 10:57 pm

Момчето гледаше напред и вече не знаеше.Тъжеше ли, лошо ли му беше, на кеф ли е, ще танцува ли и въобще какво се случва.
"-Много наказан съм, братче..."
След малко реши да тръгва.Каза довиждане на всички и лека-полека се изниза.
Върнете се в началото Go down
Митараши Анко
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Митараши Анко


Брой мнения : 59
Join date : 11.07.2013

Крайпътното заведение - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение - Page 7 EmptyСъб Сеп 14, 2013 8:27 pm

-Чакай бее! Ос...- извика Анко след Мадара, но той не я чуваше или не я отразяваше. -...тани. - все пак довърши тя.
Стана и гадно, чувстваше се виновна без да знае защо. Погледна към пресушената си бутилка, хвана я и я джасна към вратата с безразлично изражение на лицето. Е, беше постигнала целта си да се разсее, даже се бе престарала. Чудеше се дали изобщо ще помни нещо на сутринта. Огледа се за съотборниците си, но от тях нямаше и следа и реши да си тръгне. Сбогува се с другарчетата си по чашка и затръшна вратата след себе си. Бавно се заклатушка към Коноха, мърморейки си под носа подхлъцвайки от време на време.
Върнете се в началото Go down
Минато Намиказе
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Минато Намиказе


Брой мнения : 392
Join date : 11.07.2013

Крайпътното заведение - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение - Page 7 EmptyПон Сеп 16, 2013 9:34 pm

Минато и Сакура и останалите си се запътиха към домовете.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Крайпътното заведение - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение - Page 7 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Крайпътното заведение
Върнете се в началото 
Страница 7 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New Naruto World :: RP поле :: Гората-
Идете на: